Asus Güvenlik Sistemleri


Hakkımızda

Asus Güvenlik 2012 yılında Konya'da faaliyete başlamış ve kendi ürün grupları ile kısa sürede gösterdiği performans ile Elektronik Kamera, Alarm ve Güvenlik Sistemleri konusunda sektörün en hızlı büyüyen kuruluşlarından olmuştur.

En küçük sistemlerden en büyüklerine Asus Güvenlik kullanıcıları 4D ilkemiz doğrultusunda hizmet almaktadır. Her bir uygulama projesine özel;

En Doğru Teknik Çözüm,
En Doğru Ürün Seçimi,
En Doğru Uygulama, Montaj ve Servis
En Doğru Fiyat

Asus Güvenlik; keşif, projelendirme, altyapı taahhüt işleri, teklif, satış, montaj, devreye alma, periyodik bakım, servis ve her bir sistem için en az 2 yıl süre ile yedek parça temini garantisi ile birlikte anahtar teslim entegre sistem uygulayıcısıdır. Hedefimiz, Entegre Güvenlik Sistemlerinin can ve mal güvenliğini sağlayıcı verim ve faydalarını en nitelikli bir hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmaktır. Saygılarımızla...

User 01

Misyonumuz


Firmamız tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak güvenlik kavramına güvenle yaklaşmanız için çalışan, çağdaş teknolojiyi profesyonel hizmet anlayışı ile destekleyerek müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

User 02

Vizyonumuz


Hizmetlerimizi sunduğumuz her yerde mevcut olan tüm yenilikçi teknolojileri kullanarak, ilerici ve dinamik bir anlayışla sektörümüzde öncü ve lider olmaktır.

Sosyal Medya

Sosyal Medyada online olarak bizi takip edebilirsiniz.